Blog van Bestuur Judo en Nunchaku Club Spaubeek

Ouder/kind training 6-11-2022

Op woensdag 16 november mochten al onze leden papa of mama meenemen naar de training om gezellig mee te trainen. Er waren heel veel ouders aanwezig. Niet alleen de kinderen deden heel goed hun best, zelfs de ouders gaven zich volledig.

Nunchaku toernooi De Open Breukelse 2022

Vandaag was weer een super gezellige dag op de Nunchaku Open Breukelse 2022...onze nunchakuka's hebben weer heel goed gepresteerd. Tristan Donga 1ste kumite -1.65 A. Veerle Donga 2 de kumite -1.55 A en 3 de Freestyle junioren. Phedjy Kellens 1 ste kumite -1.65 B.

Kamp 2022 Superhelden!

Op vrijdag 23 september begon ons jaarlijkse kamp. Dit keer hadden we er voor gekozen om samen met Budoclub Oud-Geleen en S.V. Oirsbeek het kamp te organiseren. Het thema was Superhelden. Iedereen mocht verkleed komen als zijn eigen superheld.
Tristan Donga en Tim Geurts 1 ste Dan Nunchaku

Zwarte band examen 11-12-2021

Tristan Donga en Tim Geurts zijn beiden op 11 december 2021, geslaagd voor hun zwarte band (1 ste Dan) Nunchaku. Wij feliciteren hun met deze geweldige prestatie! Supergoed gedaan, mannen!

Nunchaku Open Breukelse 2021

Op zaterdag 16 oktober 2021 zijn enkele nunchakuka's naar de Stinzenhal in Breukelen afgereisd om daar deel te nemen aan het eerste nunchaku toernooi sinds de corona uitbraak. Twee jaar lang aan geen wedstrijd kunnen deelnemen, maakte dat iedereen er heel veel zin in had.

Nunchaku-examen 02-10-2021

Een onverwachts nunchaku-examen voor Veerle en Phedjy...beide geslaagd!!! Super gedaan, gefeliciteerd!

Judo-examens 29-09-2021

Op woensdag 29-09-2021 was het een spannende judotraining voor de juduka's onder de 18 jaar. Bijna iedereen was klaar voor zijn/haar examen. Onder leiding van trainer Tim, trainer Math en assistent Joep zijn alle judoka's geslaagd!

2e Nunchaku Online Tournament 2021

Beste Nunchaku-ka's, Het 2e Nunchaku Online Tournament 2021is afgerond! De uitslagen zijn bekend... Wedstrijd kata junioren: 2de plaats voor Tristan Donga en 3de plaats voor Dylan van Es. Wedstrijd kata senioren: 2de plaats voor Tim Geurts.

Einde 2020 / Begin2021

Beste (jeugd)leden, ouder(s) en verzorger(s), Met het einde van 2020 in zicht kunnen wij allen terugkijken op een roerig jaar dat veel van ons heeft gevraagd op persoonlijk, professioneel, maatschappelijk en sportief gebied.

Nunchaku trainer Patrick Donga is geslaagd voor jurylid Kata en Freestyle!!!

Onze Nunchaku trainer Patrick Donga is op 29 november 2020 geslaagd voor de opleiding tot jurylid Kata en Freestyle!!! Patrick, van harte gefeliciteerd!!!